مجموعه کتاب «کلاس اولی، کتاب اولی» منتشر شد

مجموعه کتاب «کلاس اولی، کتاب اولی» منتشر شد

مجموعه کتاب «کلاس اولی، کتاب اولی» منتشر شد

کلاس اولی، کتاب اولی مجموعه کتابی داستانی است که باهدف ترویج کتاب‌خوانی و کمک به مهارت‌ روان‌خوانی دانش‌آموزان کلاس اول تألیف و منتشرشده است. کلاس اول دبستان فرصتی طلایی برای کتاب‌خوان شدن کودکان است. این کتاب‌ها به شیوه‌ای جذاب و دل‌چسب کودکان را به دنیای خیال‌انگیز داستان‌ها می‌برند و به‌صورت هم‌زمان به پرورش مهارت روان‌خوانی و کتاب‌خوانی آن‌‌ها کمک می‌کنند.

دانش‌آموز کلاس اولی‌ در همان ماه‌های اول آموزش، می‌تواند برای یادگیری بهتر حروف الفبا، از روش داستان‌خوانی کمک بگیرد. هرکدام از کتاب‌های مجموعه‌ی کلاس اولی، کتاب اولی براساس حروفی نوشته‌شده‌اند که کلاس اولی‌ها درس به درس با آن‌ها پیش می‌روند. با این شیوه کودک می‌تواند هم‌زمان با آموزش حروف مدرسه، کتاب داستان مربوط به همان حروف را به‌تنهایی بخواند و از همان ماه‌های اول لذت کتاب‌خواندن و باسواد شدن را بچشد و با انجام فعالیت‌های پایانی هر کتاب و خواندن جمله‌هایی طولانی‌تر، دایره واژگان را گسترش دهد.

درباره‌ی مجموعه کتاب کلاس اولی، کتاب اولی

کودکانی که در ابتدای مسیر فارسی آموزی هستند با خواندن داستان‌های سطح 1 تا 5 می‌توانند مرحله‌به‌مرحله و گام‌به‌گام با حروف الفبا و صداهای بیشتری آشنا شوند، به‌مرور کتاب‌های پرحجم‌تری بخوانند، مهارت خواندن و نوشتن خود را ارتقا دهند و اعتمادبه‌نفس بیشتری پیدا کنند. اطلاعات مهم در خصوص سطح‌بندی کتاب‌ها و روش‌های تشویق کودکان برای مطالعه آن‌ها در همه کتاب‌ها شرح داده‌شده است.

8 جلد از سطح 1 و 2 این مجموعه‌ کتاب فارسی آموز برای دانش‌آموزان کلاس اول، هم‌اکنون وارد بازار شده است. این مجموعه کتاب در قطع وزیری کوتاه، با جلد شومیز و به کوشش جمعی از نویسندگان نام‌آشنای حوزه‌ی ادبیات کودک، توسط نشر افق منتشرشده است. آتوسا صالحی، مژگان کلهر، لاله جعفری و معصومه یزدانی نویسندگان این مجموعه هستند و تصویرگری این کتاب‌ها بر عهده‌ی غزاله بیگدلو، مهدیه صفائی‌نیا و ویدا کرمی بوده است. تصویرگران مجموعه کوشیده‌اند تا شیرینی و جذابیت کتاب‌ها را برای کودکان افزایش داده و در راستای علاقه‌مند کردن آن‌ها به کتاب‌خوانی قدم بردارند.

هر یک از این کتاب‌ها با عنوان ویژه‌ای معرفی شده و داستانی جذاب را روایت می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر کتاب و یا خرید کتاب‌های این مجموعه، روی عبارت زیر کلیک کنید:

خرید مجموعه کتاب‌های کلاس اولی، کتاب اولی

گردآوری شده در تحریریه افق 

دیدگاهتان را بنویسید