ترجمه‌ی کتاب به زبان سوئدی، سه کتاب کودک از نشر افق

سه کتاب کودک نشر افق

ترجمه‌ی کتاب به زبان سوئدی، سه کتاب کودک از نشر افق

کودکان سوئدی هم لذت خواندن داستان‌های ایرانی را تجربه می‌کنند. سه کتاب از نشر افق (کتاب‌های فندق) با عنوان‌های «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟»، «ساندویچ‌ساز مو‌ دم‌اسبی‌باف» و «جوجه‌تیغی‌های پسرعمو» به زبان سوئدی ترجمه و در سوئد منتشر شده است. حق انتشار انحصاری این آثار (کپی‌رایت) به شاخه‌ی سوئدی نشر پریان، یعنی نشر ریتون فروخته شد و اکنون، این سه عنوان در اختیار کودکان سوئد قرارگرفته‌اند. این موفقیت ترجمه‌ی کتاب به زبان سوئدی را به خانواده‌ی نشر افق تبریک‌ می‌گوییم و باور داریم قصه و تصویر، می‌توانند در کنار هم مرزهای جغرافیایی را پشت سر بگذارند و لذت خواندن را به تمام کودکان جهان هدیه دهند.

کتاب کودک به زبان سوئدی

کتاب ساندویچ‌ساز مو دم‌اسبی‌باف

مهدی رجبی نویسنده‌ی این کتاب می‌گوید: ساندویچ ساز مودُم اسبی باف، داستانی بسیار ساده و کودکانه را بیان می‌کند و یکی از مهم‌ترین فاکتورهایش همین سادگی مطلب است و بدون هیچ ابهامی دنیای کودکانه و آرزوی چند بچه را به تصویر می‌کشد. این کتاب در سال 2017 به فهرست آثار برگزیده کتابخانه مونیخ راه‌یافته است.

خرید آنلاین کتاب ساندویچ‌ساز مو دم‌اسبی‌باف

کتاب چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟

پیش‌ازاین، کتاب چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟ به زبان‌های عربی و ترکی‌ نیز منتشرشده است. این کتاب افتخارات تاکنون زیادی به دست آورده است که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنده پلاک طلایی دوسالانه‎ی تصویرگری قلم طلایی (بلگراد – 2013)
  • برنده جایزه‌ی تشویقی دوسالانه‌ی بین‌المللی تصویرگری (کره جنوبی – 2015)
  • نامزد بهترین کتاب آسیایی از شورای ملی کتاب (سنگاپور – 2013)
  • نامزد دوسالانه‌ی تصویرگری براتیسلاوا (اسلواکی – 2015)

خرید آنلاین کتاب چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟

کتاب جوجه‌تیغی‌های پسرعمو

جوجه‌تیغی‌های پسرعمو ماجرای دوتا جوجه‌تیغی کوچولو است که با یک بغل تیغ راه افتادند و دور تپه‌ی خاکی چرخیدند و چرخیدند اما به هم نرسیدند. آن‌قدر چرخیدند که خسته شدند و اولی فکر کرد که نکند پسر‌عموی من گم‌شده باشد؟ دومین جوجه‌تیغی هم فکر کرد که نکند پسر‌عموی من گم‌شده باشد؟ و این فکر است که باقی ماجرا را پیش می‌برد و قصه‌ای ماندگار در ذهن مخاطب خردسال می‌سازد. این کتاب از نشر افق نیز به به زبان سوئدی ترجمه شده است.

خرید آنلاین کتاب جوجه‌تیغی‌های پسرعمو

تحریریه‌ی نشر افق

دیدگاهتان را بنویسید