تخفیف 20 درصدی سایت افق در ایام نمایشگاه کتاب تهران

تخفیف 20 درصدی سایت افق در ایام نمایشگاه کتاب تهران

نشر افق برای فراهم کردن امکان دسترسی برابر برای علاقمندان به کتاب در سراسر ایران،‌ همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همه‌ی کتاب‌های فروشگاه اینترنتی خود را با تخفیف به فروش می‌رساند. این تصمیم در جهت ایجاد فرصت برای هم‌وطنانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، به خصوص هموطنانمان در شهرها و استان‌های دیگر، گرفته شده، تا بتوانند کتاب‌های مورد علاقه‌ی خود را با شرایط مشابه نمایشگاه، خریداری کنند.

علاقمندان می‌توانند از تاریخ 4 تا 14 اردیبهشت، ‌همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران،‌ تمام کتاب‌های نشر افق را با تخفیف بیست درصدی از سایت افق خریداری کنند.

برای استفاده از این تخفیف،‌ می‌بایست در صفحه‌ی پرداخت، کد ofoqbooks.com را در قسمت کوپن تخفیف، وارد کرده تا تخفیف بیست درصدی روی تمام کتاب‌های خریداری‌شده اعمال شود. کتاب‌هایی که از طریق سایت افق در ایام نمایشگاه به فروش می‌رسند،‌ پس از اتمام زمان نمایشگاه،‌ یعنی 15 اردیبهشت ارسال می‌شوند.

نشر افق امیدوار است با اجرای این طرح،‌ کسانی که امکان حضور در نمایشگاه کتاب را ندارند، بتوانند کتاب‌های مورد علاقه‌ی خود را به راحتی تهیه کنند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید