همه‌ی (تقریباً) آنچه برای کودک کلاس اولی‌تان نیاز دارید!

همه‌ی (تقریباً) آنچه برای کودک کلاس اولی‌تان نیاز دارید!

کلاس اول دبستان آغاز آموزش رسمی برای کودکان است و این شروع هم هیجان‌انگیز است و هم اضطراب‌آور! دانش‌آموزان و والدین برای اینکه بتوانند این دوره را با شادی و آرامش بگذرانند، به تشویق و حمایت نیاز دارند و نشر افق (کتاب‌های فندق) برای اینکه فرایند یادگیری را تسهیل کند و به افزایش اعتمادبه‌نفس و تقویت مهارت‌های خواندن و نوشتن کلاس اولی‌ها کمک کند، مجموعه‌ای از محصولات فرهنگی را برای نوآموزان ارائه کرده است. چون خواندن از شگفت‌انگیزترین و موثرترین مهارت‌های انسان است و به او کمک می‌کند تا بتواند در جامعه موفق و اثرگذار باشد. اگر می‌خواهید به کودکی کلاس اولی هدیه بدهید یا از کودکان در مناطق کم‌برخوردار حمایت کنید تا به ابزار و امکانات کمک‌آموزشی مناسب برای باسواد شدن دسترسی داشته باشند، این فهرست را بخوانید و برای تهیه‌ی آنچه نیاز دارید، آنلاین اقدام کنید یا برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با واحد روابط عمومی نشر افق با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۴۱۳۳۶۷ داخلی ۱۲۵ تماس بگیرید.

کوله‌پشتی مخصوص کلاس اولی‌ها

این کوله‌پشتی پارچه‌‌ای با مخمل نرم و لطیف در دو رنگ سبز و زرد با طراحی و تصویرگری ایرانی و با ابعاد ۲۸ در ۲۲ در ۱۰ سانتی‌متر برای نظم‌دهی به کتاب‌های مجموعه‌ی کلاس اولی، کتاب اولی و استفاده‌ی روزمره‌ی کودکان تولید شده و داخل آن چهل کتاب داستان تصویری باکیفیت است.

خرید آنلاین مجموعه‌ی کلاس اولی، کتاب اولی – 36 جلدی با کوله‌پشتی

چهل کتاب داستان تصویری در پنج سطح مختلف

مجموعه‌ی کلاس اولی، کتاب اولی شامل چهل کتاب داستان تصویری است که آتوسا صالحی، مژگان کلهر، معصومه یزدانی و لاله جعفری نوشته و ویدا کریمی، غزاله بیگدلو، غزاله باروتیان، آمنه اربابون، مهدیه صفایی‌نیا و سمیه محمدی تصویرگری کرده‌اند. این کتاب‌ها در پنج سطح مختلف و بر اساس کتاب فارسی اول دبستان هستند که خواندن آن‌ها به کودکان دوره‌ی پیش از دبستان، کلاس اول دبستان و کلاس دوم دبستان توصیه می‌شود. چون می‌تواند در تکمیل فرایند پیش‌خوانی، یادگیری حروف و تقویت روان‌خوانی کمک‌کننده باشد.

  • نکته: ۴ جلد از کتاب‌های سطح ۵ این مجموعه به زودی منتشر خواهند شد.

خرید آنلاین کتاب‌های مجموعه‌ی کلاس اولی، کتاب اولی

دانلود چند نمونه‌ تمرین و فعالیت برای تقویت جمله‌سازی و درک مطلب در کلاس اول دبستان

مجموعه‌ی فارسی‌آموزِ خودم می‌خوانم

مجموعه‌ی خودم می‌خوانم شامل ۴۲ عنوان کتاب است که هماهنگ با نظام آموزش و پرورش تألیف شده‌ و حروف و نشانه‌های الفبای فارسی را به کودکان آموزش می‌دهد. هر کتاب متمرکز بر یک نشانه است و شامل تصویرخوانی، کلمه‌خوانی، ترکیب حروف و صداها، بازی و سرگرمی، جمله‌خوانی، جدول کلمات و متن‌های کوتاه برای تقویت روان‌خوانی است. همچنین، این مجموعه برای آموزش بزرگسالانی که می‌خواهند زبان فارسی را یاد بگیرند، مناسب است.

خرید آنلاین کتاب‌های مجموعه‌ی خودم می‌خوانم

دیکته‌ی شب

شب‌به‌شب دیکته‌ی شب هم یک کتاب راهنما برای والدین و معلمان کلاس اول دبستان است تا دیکته نوشتن را به فعالیتی شاد و خلاقانه و سرگرم‌کننده تبدیل کنند و هم یک کتاب مناسب برای دانش‌آموزان کلاس اولی است تا متن‌هایی را متناسب با سطح سوادشان در ماه‌های مختلف سال تحصیلی بخوانند. خواندن این کتاب و نوشتن دیکته بر مبنای متن‌ها و ایده‌های پیشنهادی آن باعث تقویت حساسیت شنیداری، افزایش گنجینه‌ی لغات و پرورش خلاقیت کودکان می‌شود.

خرید آنلاین کتاب شب‌به‌شب دیکته‌ی شب

دانلود چند نمونه‌ دیکته‌ی شب برای کلاس اولی‌ها

جامدادی فندق

این جامدادی پارچه‌ای با مخمل نرم و لطیف در دو رنگ زرد و آبی با تصویرگری ایرانی و در اندازه‌ی ۲۱ در ۱۱ سانتی‌متر تولید شده و هدیه‌ا‌ی جذاب و کاربردی برای کلاس اولی‌ها است.

خرید آنلاین جامدادی فندق زرد  /  خرید آنلاین جامدادی فندق آبی

پیکسل کلاس اولی هستم

پیکسل کلاس اولی هستم یک نشان زیبا و ماندگار با تصویرگری ایرانی است. دانش‌آموزان می‌توانند این نشان را با سنجاقی که به آن متصل است، به لباس یا کیف خود وصل کنند و اولین سال مدرسه را با افتخار و شادی آغاز کنند.

خرید آنلاین پیکسل کلاس اولی‌ها

گواهی مهارت خواندن و نوشتن

گواهی مهارت خواندن و نوشتن یک سند نمادین برای ثبت خاطره‌ی شیرین کلاس اول دبستان و تاکید بر اهمیت قدرت خواندن و نوشتن است تا توجه کودکان را به این توانایی مهم، موثر و ارزشمند جلب کند. والدین می‌توانند نسخه‌ی الکترونیکی گواهی را دانلود کرده و چاپ کنند یا هنگام خرید کتاب از سایت نشر افق (کتاب‌های فندق) در بخش توضیحات سفارش ذکر کنند که گواهی مهارت خواندن و نوشتن همراه کتاب‌های خریداری‌ شده برایشان ارسال شود. این گواهی رایگان است و معلمان کلاس اول دبستان یا مدیران مدارس نیز می‌توانند برای دریافت آن به تعداد دانش‌آموزان با واحد روابط عمومی نشر افق (کتاب‌های فندق) ۰۲۱۶۶۴۱۳۳۶۷ داخلی ۱۲۵ تماس بگیرند تا برایشان ارسال شود.

دانلود فایل پی‌دی‌اف گواهی مهارت خواندن و نوشتن

تحریریه افق

 

دیدگاهتان را بنویسید