‌کتاب «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟» به زبان ترکی منتشر شد

‌کتاب «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟» به زبان ترکی منتشر شد

‌کتاب «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟» به زبان ترکی منتشر شد

داستان کتاب چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟ توسط مژگان کلهر براساس تصویرگری‌های رضا دالوند نوشته شده و نشر افق اولین‌بار این کتاب را در سال نودوچهار برای کودکان ۵ تا ۹ سال منتشر کرده است. امسال (1398)، هم‌زمان با چاپ دوم نسخه‌ی فارسی این کتاب، انتشارات فصل پنجم در کشور ترکیه هم آن را به زبان ترکی به چاپ رسانده است. تصاویر جذاب و گیرای این کتاب نقش بسیار مهمی در همراهی مخاطب کودک با این اثر ایفا می‌کند. در ادامه می‌توانید بیشتر با این کتاب تصویری آشنا شوید.

 

جوایز و افتخارات کتاب «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟»

این کتاب افتخارات زیادی به دست آورده است که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنده‌ی پلاک طلایی دوسالانه‎ی تصویرگری قلم طلایی (بلگراد – 2013)
  • برنده‌ی جایزه‌ی تشویقی دوسالانه‌ی بین‌المللی تصویرگری (کره جنوبی – 2015)
  • نامزد بهترین کتاب آسیایی از شورای ملی کتاب (سنگاپور – 2013)
  • نامزد دوسالانه‌ی تصویرگری براتیسلاوا (اسلواکی – 2015)

ا‌نتشار کتاب «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟» به زبان ترکی

درباره‌ی کتاب

بخشی از کتاب: پشت پنجره بودم که یک‌دفعه چیز عجیبی دیدم. یک مرد صورتی! دویدم بیرون؛ اما توی کوچه فقط آقای میوه‌فروش و خانم خانه‌دار بودند؛ و یک عالمه رد پای صورتی!

در کتاب‌های تصویری، نویسنده و تصویرگر دست‌به‌دست هم داده‌اند تا کودکان را به دنیای داستان ببرند و بزرگ‌ترها را به دنیای کودکی. اگر می‌خواهی پا به دنیای‌شان بگذاری کافی است کتاب را بازکنی و همراهشان شوی. مژگان کلهر درباره‌ی این کتاب می‌گوید: من به‌عنوان نویسنده‌ی اثر، مطالعه‌ی کتاب «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟» را بسیار توصیه می‌کنم. به دلیل اینکه داستان آن به پرورش حس کنجکاوی در ذهن کودکان کمک خواهد کرد. چراکه کودکان برای اینکه بفهمند آقای صورتی چه کسی است؟ به خواندن صفحات باقی‌مانده از کتاب تشویق می‌شوند؛ و به نظرم این کار باعث جذب مخاطب می‌شود.

 

روش‌های خرید کتاب «چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟»

اگر کتابی می‌خواهید که روحیه‌ی کنجکاوی و مثبت‌نگری را در کودکان تقویت کند، بروید سراغ چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟ برای تهیه‌ی آن، هم می‌توانید به کتاب‌فروشی‌های معتبر مراجعه کنید و هم از وب‌سایت نشر افق اینترنتی بخرید.

خرید آنلاین کتاب چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد؟

گردآوری‌شده در تحریریه‌ی وب‌سایت افق

 

دیدگاهتان را بنویسید